TAG

Versatile Blogger Award

Wyróżnienie, które troszkę mnie zaskoczyło (w blogosferze udzielam się raczej od niedawna), ale jednocześnie zrobiło mi się bardzo miło. :) Tym bardziej, że zostałam wyróżniona przez Silverose, do której zaglądała już od dłuższego czasu, a która byłą jedną z pierwszych blogerek, które zaczęłam obserwować. Większość z was zna zapewne Silverose z bloga kosmetycznego – Daily life pleasures. Wyróżnienie otrzymałam z jej drugiego (kulinarnego) bloga – Łyżka i widelec.
Versatile Blogger Award

Zasady:
1. Nominuj 15 blogów, które twoim zdaniem zasługują na wyróżnienie.
2. Poinformuj nominowanych blogerów o tym fakcie.
3. Napisz o sobie 7 rzeczy, których inni nie wiedzą.
4. Podziękuj blogerowi, który cię nominował i dołącz do posta obrazek Versatile Blogger Award.
7 faktów o mnie:
1. Zaczęłam uczyć się tańczyć w wieku 7 lat.
2. Wbrew pozorom różowy nie jest moim ulubiony kolorom.
3. Potrafię grać na gitarze – uczyłam się tego przez kilka lat, ale od bardzo dawna gitara stoi w futerale w kącie pokoju i zbiera kurz.
4. Ukończyłam kurs nauki języka japońskiego na poziomie podstawowym, jednak z powodu nieużywania go, wszystko zapomniałam. xD
5. Przez kilka lat śpiewałam w szkolnym chórze.
6. Bardzo lubię czytać książki. Te, które mnie wciągną po prostu pochłaniam i nie liczy się ile maja stron, czy która aktualnie jest godzina. Muszę książkę skończyć i tyle. Wiele razy zdarzyły mi się z tego powodu nieprzespane noce.
7. Samochodowe prawo jazdy nie jest mi potrzebne do szczęścia. Z szaloną radością nauczyłabym się za to jazdy na motocyklu. :)
Złamię nieco zasady i zamiast 15, nominuję 2 konkretne blogi – Beauty in English oraz Orlicę.

You may also like

Podobne posty