recenzja swatche

Tony Moly Tony Tint – Cherry Pink i Red Apple

Tony Moly Tony Tint - Cherry Pink i Red Apple
Dzisiaj zdecydowanie azjatycko. :) I w moim ulubionym na ustach – czerwonym kolorze.
Tintami miałam okazję pobawić się dzięki uprzejmości wavesinbluesand. :]

Tinty to nie błyszczyki ani pomadki i ich konsystencja też się od nich różni. Błyszczyk zejdzie z naszym ust, pomadka się zetrze. A tint? Tint pozostanie na swoim miejscu. A to dlatego, że tinty (uwaga, przerażające dla niektórych słowo) 'wżerają’ się w wargi. Z tym wżeraniem może troszkę przesadziłam, ale fakt faktem, że  tinta ciężko się pozbyć ot tak, jak np. błyszczyka.

Tony Moly Tony Tint Red Apple
Tintów można używać do barwienia ust i policzków. Sama tego drugiego jeszcze nie próbowałam, ale ostatnio natrafiłam na ciekawy trik i wszystko przede mną.
Na usta również można nałożyć go na dwa sposoby. W wersji naturalnej tint nakładamy na środek ust i wklepujemy palcami.
Tony Moly Tony Tint
 I wersja bardziej sexy – tint nakładamy na całe usta.
Tony Moly Tony Tint Cherry Pink
Tinty Tony Moly są wodniste, mają przyjemny zapach. Aplikator zakończony jest miękką gąbeczką, która ułatwia 'pacania’ ust. Jedyną nieprzyjemną rzeczą jest smak, który z nazwą niewiele ma wspólnego. Tint przy nakładaniu jest gorzki. Ale to jakoś można przeboleć.
Tony Moly Tony Tint Cherry Pink
Na zdjęciu prezentuje się Cherry Pink. To ładna, intensywna czerwień z różowymi tonami. Mimo nich na ustach prezentuje się bardzo czerwono. Red Apple to bardziej stonowana czerwień. Z tych dwóch moim zdecydowanym ulubieńcem jest Cherry Pink. :)
Zaletą tintów jest ich długotrwałość. Na moich ustach Cherry Pink wytrzymywał cały dzień. Kolor nie ścierał się ani nie bladł. Po jakimś czasie usta mogą co prawda być lekko suche, ale wystarczy warstwa bezbarwnej pomadki ochronnej.
W przypadku suchych ust najpierw można nałożyć balsam/posmarować je pomadką ochronną, a dopiero potem nałożyć tint.
Pojemność tinu Tony Moly to 9g. Można je kupić za niecałe 20zł na ebay’u. Są także wersje mini o pojemności 7g. Ich cena jest o połowę mniejsza.
Na koniec prezentacja Cherry Pink na ustach.
Tony Moly Tony Tint Cherry Pink

You may also like

Podobne posty