recenzja swatche

The Face Shop Lovely Me:Ex Pastel Cushion Blusher 04 Pink Cushion

The Face Shop Lovely Me:Ex Pastel Cushion Blusher 04 Pink CushionCo jak co, ale róże (zaraz po pomadkach i tuszach do rzęs) mogłabym kupować i kupować. Jestem jednak realistką i wiem, że nie zużyłabym ich do końca życia, dlatego ograniczam ich posiadanie do minimum. Czasami dam się ponieść i kupię coś, ponieważ „było takie urocze”. ;) Dzisiaj o jednym z takich zakupów.
The Face Shop Lovely Me:Ex Pastel Cushion Blusher 04 Pink CushionRóż, który jest bohaterem postu pochodzi z serii Lovely Me:Ex Pastel Cushion Blusher, w której do wyboru mamy 5 kolorów.
01 Rose Cushion
02 Coral Cushion
03 Plum Cushion
04 Pink Cushion
05 Peach Cushion

The Face Shop Lovely Me:Ex Pastel Cushion Blusher The Face Shop Lovely Me:Ex Pastel Cushion Blusher 04 Pink CushionThe Face Shop opisuje je jako urocze róże, które dają słodki i uroczy efekt. Co najważniejsze – róże są idealne dla osób początkujących. Każdy z kolorów jest pastelowy.

The Face Shop Lovely Me:Ex Pastel Cushion Blusher 04 Pink CushionRóż dostajemy w okrągłym, kartonowym 5g opakowaniu. Kartonik jest zabezpieczony naklejką, a po jej odklejeniu i otwarciu opakowaniu naszym oczom ukazuje się uroczy puszek do aplikacji produktu. Sam puszek jest bardzo miły w dotyku, dość gruby, zaopatrzony w kokardkę, za którą puszek trzymamy. Jest jeszcze folia zabezpieczająca róż przed bezpośrednim kontaktem z puszkiem. Coś co bardzo mi się podoba w koreańskich kosmetykach. Oczywiście oprócz powszechnego zabezpieczania opakowań przed otwieraniem. Mam tutaj na myśli wszelkiego rodzaju naklejki, banderole czy po prostu foliowanie opakowań.

The Face Shop Lovely Me:Ex Pastel Cushion Blusher 04 Pink CushionThe Face Shop Lovely Me:Ex Pastel Cushion Blusher 04 Pink CushionWracając do różu. Mój wybór padł na Pink Cushion. Na swatchach, które przeglądałam w sieci wyglądał na róż delikatny, kobiecy. W opakowaniu prezentuje się bardzo ładnie. Aplikowałam go tylko przy użyciu puszku, ale sam róż nie pyli, ma aksamitną konsystencję.
The Face Shop Lovely Me:Ex Pastel Cushion Blusher 04 Pink CushionThe Face Shop Lovely Me:Ex Pastel Cushion Blusher 04 Pink CushionJak zauważyliście na swatchu powyżej, problem z tym odcieniem jest w moim przypadku jeden. Niestety Pink Cushion na mojej cerze jest niewidoczny. Nabrany na palec jest widoczny, niestety nałożony na cerę już niestey nie. Nie mogę się zatem wypowiedzieć, jak szybko się ściera.

Nie chcę wyrzucać tego różu, dlatego będę szukała dla niego nowej właścicielki.

You may also like

Podobne posty