TAG

So Sweet Blog Award

Beauty in English zrobiła mi bardzo miłą i słodką niespodziankę, nominując mój blog do So Sweet Blog Award. Dodając do tego wyróżnienie od Silverose (Versatile Blogger Award) przyznam się wam, że nie spodziewałam się, że mój blog będzie w ogóle odwiedzany/czytany. Zaczęłam pisać ot tak sobie. Tym bardziej jest mi miło. Beauty – dziękuję raz jeszcze. :) A poza tym uwielbiam muffiny, więc cieszę się podwójnie. :]
Osobo nominowana ma za zadania wybrać 5, 10 lub 15 blogów, które wg niej zasługują na nominacją, zamieścić je w podobnym poście i poinformować nominowanych.

Odwiedzam wiele blogów, ale moje TOP10 (Beauty, Ty też w moje znajdujesz się na mojej TOP liście :]) to:
# Shoegal in action!link – Jeden z pierwszych blogów, które zaczęłam obserwować. Trafiłam tam przypadkiem szukając recenzji i zostałam.
# Daily life pleasureslink – Jeśli szukacie recenzji koreańskich kosmetyków, śmiało tam zaglądajcie.
# Orlica o wszystkim i o niczymlink – Blog z mnóstwem przydatnych recenzji. Przesympatyczna autorka, która mimo wielu obserwatorów znajdzie chwilkę dla każdego.
# *jamapi w chwili luzulink – Sleekomaniaczka. :) A poza tym sympatyczna blogerka, której styl pisania lubię.
# co sroce w oko wpadnielink –  Posty nie tylko kosmetyczne, ponieważ autorka co jakiś czas dostarcza również tych kulturowych – z racji miejsca zamieszkania. I to poczucie humoru – uwielbiam. :)
# Land of Stylelink – Recenzje kremów BB, makijaże i nie tylko. I przesympatyczna Kate, którą bardzo polubiłam jako osobę.
# *Panna-Kokosowa w drogeriilink – Miejsce warte odwiedzenia nie tylko dla całokształtu, również jeśli szukacie wpisów o tematyce włosowej.
# OBSESSIONlink – Nie wiem kiedy, ale mam nadzieję, że uda mi się ją spotkać osobiście – kobieta-wariat (w pozytywnym znaczeniu).
# Siempre la bellezalink – Mnóstwo rzetelnie napisanych recenzji, wśród których znajdują się porady jak dbać o włosy.
# Idalia blogujelink – Włosomaniaczka, która wykonuje świetne makijaże.
To by było na tyle z mojej strony. Kolejność blogów jest zupełnie przypadkowa.

You may also like

Podobne posty