recenzja swatche

Shiseido Integrate Gracy Lipstick #31 Sakura

Shiseido Integrate Gracy Lipstick #31 SakuraW związku z poniedziałkowy postami z recenzjami przygotowałam dla Was na dzisiaj post o pomadce Shiseido Integrate Gracy. Kolor mojej Integrate Gracy jest kompletnie nie „mój”, ale…Shiseido Integrate Gracy Lipstick #31 SakuraPomadka Integrate Gracy #31 Sakura to pomadka nawilżająca, która pokrywa usta równomiernie. Poza tym dzięki swojemu delikatnemu kolorowi odcień Sakura ożywia usta.

Shiseido Integrate Gracy Lipstick #31 SakuraDo wyboru jest 25 odcieni. Kolor Sakura kupiłam przez zupełny przypadek. Dopiero po zapłaceniu za zamówienie zorientowałam się, że to nie kolor, który początkowo chciałam. Stwierdziłam jednak, że jakby co znajdę pomadce nowy dom. I prawie tak się stało, ponieważ po rozpakowaniu trochę wystraszyłam się tego bladego różowego koloru.

Shiseido Integrate Gracy Lipstick #31 SakuraShiseido Integrate Gracy Lipstick #31 SakuraAle nie taki wilk straszny. Okazało się, że pomadka Integrate Gracy bardzo dobrze nawilża usta i w okresie jesiennym zastąpiła mi balsam do ust. Kolor na ustach również prezentuje się inaczej niż w sztyfcie. Rzeczywiście – jest delikanty, jedna warstwa ładnie podkreśla naturalny kolor ust, jednocześnie ożywiając je.

Shiseido Integrate Gracy Lipstick #31 SakuraShiseido Integrate Gracy Lipstick #31 SakuraDo opakowania również nie mogę się przyczepić. Eleganckie, czarne opakowanie, które nie otwiera się w trakcie noszenia luzem w kieszonce torebki.

Shiseido Integrate Gracy Lipstick #31 SakuraJest to jedyna różowa pomadka, która do mnie pasuje. Jeśli ją wykończę (a to pewnie niedługo nastąpi, ponieważ ma masełkową strukturę), zapewne kupię ją ponownie.

You may also like

Podobne posty