zakupy

Kilka słów o HERA.

HERA koreańskie kosmetyki
 
 
W planach miałam napisanie recenzji, ale ten tydzień był dla mnie totalnym odmóżdżeniem i brakiem sił 'twórczych’. Poza tym mam fruwające to tu, to tam myśli. Mam jednak nadzieję, że post w jakiś sposób będzie twórczy i coś wnoszący. No i będzie miał rączki i nóżki (jak to mawiała moja babcia :]).

HERA to koreański producent kosmetyków należący do AMORE PACIFIC. HERA to zarówno kosmetyki kolorowe, jak i pielęgnacyjne.
Nazwa pochodzi od imienia Hery – greckiej bogini, która według mitologii przywiązywała dużą wagę do swojego wyglądu. Motto marki to „zrozumienie potrzeb Twojej skóry jest drogą do piękna”.
Produkty HERA należą do luksusowych. A przynajmniej tak są reklamowane.
Co wiąże się z hasłem 'produkt luksusowy’? Cena. Nie oszukujmy się – do najtańszych HERA nie należy.
Wybrane produkty pielęgnacyjne. Tylko 3, żeby nie wystraszyć cenami.
HERA Aquabolic Waterfull Serum
cena: ok. 156zł
HERA Age Away Intensive Cream
cena: ok. 340zł
HERA Peeling Gommage Pack
cena: ok. 128zł
 
Wcześniej wspomniałam, że HERA w swojej ofercie ma też kolorówkę. Z nią do czynienia nie miałam, więc za bardzo się nie wypowiem. Ale mogę co nieco powiedzieć o ich produktach do pielęgnacji.
HERA Regenerating Kit
Na szczęście istnieje coś takiego jak próbki/miniaturki pełnowymiarowych produktów. :) HERA przypadła do gustu mojej mamie, więc od czasu do czasu jakieś sample jej kupię. Niby tylko próbki, ale muszę przyznać, że są bardzo wydajne. Tym razem padło na Regenerating Kit – zestaw ani-aging.
HERA Preperfection Serum
Preperfection Serum – Zawiera składniki odnawiające komórki skóry. Wnika głęboko w skórę utrzymując ją w zdrowej kondycji. Stosowany codziennie zmniejsza objawy starzenia, poprawia kondycję skóry (rozjaśnia, sprawia, że cera jest gładsza).
HERA Aquabolic Nutritive Cream
Aquabolic Nutritive Cream – Krem nawilżający, który odżywia skórę. Idealny do cery suchej. Zawiera m.in. ekstrakt z wiesiołka.
HERA Aquabolic Nutritive CreamHERA Aquabolic Nutritive Cream
Zarówno kremy jak i emulsje są treściwe. Z tym że nie tłuste, oleiste itp. Nie zostawiają na twarzy żadnego filtru. Co prawda nie zauważyłam u mamy rozjaśnienia, ale cera rzeczywiście jest gładsza, koloryt również się poprawił.

You may also like

Podobne posty