recenzja

Dior Diorskin Star Sculpting Brightening Concealer 001 Ivory

Dior Diorskin Star Sculpting Brightening Concealer 001 IvoryJak już wspominałam kilka razy na blogu, jestem w trakcie poszukiwań idealnego koreaktora pod oczy. Dzisiaj o jednym z nich, które przewinęły się przez moją kosmetyczkę – Diorkin Star Concealer w odcieniu Ivory.

Dior Diorskin Star Sculpting Brightening Concealer 001 IvoryKoretor Diorskin Star to korektor o kremowej konsystencji, który ma za zadanie rozświetlać i modelować okolice oczu. Producent obiecuje natychmiastowe zneutralizowanie cieni oraz rozświetlony i ujednolicony kontur oczu. Ponadto oznaki zmęczenia mają zostać zniwelowan dzień po dniu, przez co spojrzenie staje się olśniewające i promienne.

Dior Diorskin Star Sculpting Brightening Concealer 001 IvoryDior Diorskin Star Sculpting Brightening Concealer 001 IvoryA jak ma się powyższy opis do rzeczywistości? Prawdą jest, że Diorskin Star Concealer ma przyjemną, kremową konsystencję. Dzięki temu łatwo się rozprowadza. Sprawę ułatwia aplikator – ścięta na ukos miękka gąbka. Kolor, który wybrałam – Ivory – pasuje do mojej cery. Plusem jest również wydajność korektora. Po ponad pół roku używania w opakowaniu jest jeszcze połowa produktu.

Dior Diorskin Star Sculpting Brightening Concealer 001 IvoryTutaj niestety kończą się plusy. Rzeczy, które wypadły na minus niestety całkowicie pograżyły korektor Diora.
Zaczęłam go używać w okresie, kiedy stan mojej cery wokół oczu nie był najlepszy. Pod korektor używałam kremu nawilżającego, jednak mimo to korektor podkreślał linie wokół oczu. Po jakimś czasie stan cery w tym wrażliwym miejscu uległo polepszeniu. Po nałożeniu korektor nic już nie podkreślał. Chyba że nakładałam go nieco więcej niż zazyczaj – wtedy sytuacja się powtarzała. I byłoby miło gdyby nie największy zarzut, jaki do niego mam. Diorskin Star Concealer nie grzeszy trwałością, nawet przypudrowany. U mnie zaczyna znikać już 2 godziny po nałożeniu.

Dior Diorskin Star Sculpting Brightening Concealer 001 IvoryDior Diorskin Star Sculpting Brightening Concealer 001 Ivory
Stosunek ceny do jakości w tym przypadku w mojej ocenie wypada na niekorzyść.

You may also like

Podobne posty