recenzja

DELTA Elite Silhoutte 5’5

DELTA Elite Silhoutte 5'5
DELTA Elite Silhoutte, czyli wpis niemakijażowy. :)
DELTA Elite Silhoutte, post not related to makeup. :)
 

Z zakupem nowych nożyczek fryzjerskich moja siostra nosiła się już od jakiegoś czasu. Chciała co prawda Jaguara, ale skończyło się na Delcie. Zakup dokonany w sklepie fryzjerskim, w którym zawsze zaopatrujemy się w materiały fryzjerskie. Tak więc nie było obaw, że sprzedawcy będą chcieli wcisnąć coś drogiego, byleby się tego pozbyć.
About purchasing new hairdressing scissors my sister thought for some time. She wanted Jaguar scissors, but end up with Delta. Purchase was made in hairdressing shop in which we always buy hairdressing materials. So we didn`t have to worry sellers will try to suggest something expensive, only to get rid of it.
DELTA Elite Silhoutte 5'5
Opis nożyczek znaleziony w jednym ze sklepów internatowych:*

Nowoczesne i praktyczne nożyczki o ciekawej formie, ostrza wykonane ze stali japońskie o twardości HRC 57. Wkręcany cokół na palec daje pewność i stabilizację cięcia. W komplecie aluminiowe Etui.

 Scissor`s description found on online shop:*

Modern and practical scissors with interesting form, blades made from Japanese steel of hardness HRC 57. Screw-in base of finger gives certainty and stabilization of cutting. Supplied with aluminum case.

DELTA Elite Silhoutte 5'5

 

Nożyczki rzeczywiści zapakowane są w aluminiowe etui. Do każdego pudełka dołączony jest olejek do smarowania. Stosowany regularnie sprawia, że nożyczki się nie zatrą.
Wewnątrz wkładki wykonane z miękkiej gumy. Dają stabilny, pewny chwyt. Podczas długiej pracy unikamy  obtarć palców.
Ramiona nożyczek są asymetryczne. Zapewnia to wysoki komfort pracy, redukuje napięcie dłoni. Tak naprawdę w ogóle nie czujemy, że trzymamy w ręku nożyczki.
Nożyczki zwykłe są przeznaczone do tzw. ślizgu.

Poniżej dodatkowe zdjęcia.

Scissors are really packed in aluminum case. To each box is attached oil. Use regularly will not make scissors blunt. 
Inside inserts made from soft rubber. They give stable, secure grip. During long work we avoid finger`s abrasions.
Scissors arms are asymmetrical. This provides high comfort of work, reduce hand`s tension. Frankly speaking we don`t feel we hold scissors.
Scissors are designed for so called slip.

Below – additional phots.


DELTA Elite Silhoutte 5'5
DELTA Elite Silhoutte 5'5* opis pochodzi ze strony hairs.pl / * description taken from hairs.pl


You may also like

Podobne posty