recenzja

AVON ExtraLasting Eyeshadow Ink #Forever Bronze

Brąz – ten odcień jest w moim przypadku zawsze mile widziany, jeśli chodzi o cienie do powiek. Dlaczego? Ponieważ z jednej strony jest kolorem bezpiecznym, idealnym do codziennych, szybkich makijaży. A z drugiej – jest dobrą bazą do ciekawych połączeń, np. z turkusem.

AVON ExtraLasting Eyeshadow Ink Forever BronzeCień do powiek ExtraLasting Eyeshadow Ink marki Avon jest dostępny w 6 kolorach – Totally Taupe, Always Merlot, Gold Gleam, Infinite Teal, Endless Purple oraz Forever Bronze, który dostałam od BlackKate.

Na stronie AVON produkt ten jest opisany jako odporny na ścieranie (wytrzymuje na powiece do 18 godzin), o kremowo-żelowej konsystencji, która pozwala na stopniowanie intensywności koloru. Dzięki bogatym pigmentom kolor nie blednie.

AVON ExtraLasting Eyeshadow Ink Forever BronzeKosmetyk dostajemy w małym szklanym słoiczku. Z jednej strony poręczny, ale nie chciałabym go upuścić na szklany blat lub kafelki. ;)
W środku znajduje się piękny brązowy cień z mieniącym się drobinami. Sroką nie jestem, ale Forever Bronze mnie zauroczył.

AVON ExtraLasting Eyeshadow Ink Forever BronzeJak to z cieniami w słoikach bywa, metody wydobycia są dwie – pędzel lub palec. Niestety nie polecam używać pędzla, ponieważ nabiera on mało cienia, przez co ten wydaje się być blady. Trzeba się też nieźle namachać, żeby coś było widać na oku. Nakładanie palcem jest dużo wygodniejsze, ale… Jeśli masz nieco dłuższe paznokcie albo je skracasz, albo wracasz do punktu pierwszego, czyli pędzla.

AVON ExtraLasting Eyeshadow Ink Forever Bronze

AVON ExtraLasting Eyeshadow Ink Forever Bronze

A jak z konsystencja? Nie jest kremowo-żelowa, raczej sucha, mocno zbita, co nie ułatwia nabierania. Po nabraniu cienia na palec mamy niemałe zaskoczenie. Okazuje się, że kolor nie jest tak intensywny jak w słoiku. Próba nałożenia kolejnej warstwy niestety nie pomaga. To co nabierzemy zostaje na palcu, w żaden sposób nie przenosząc się na powiekę.

Żeby tak nie narzekać, na plus należy oddać długotrwałość. Na powiece wytrzymuje do 9 godzin bez żadnego rolowania, wchodzenia w załamania, nie ściera się. Jeżeli ktoś lubi delikatne kolory, ExtraLasting Eyeshadow Ink w odcieniu Forever Bronze będzie dla niego odpowiedni.

You may also like

Podobne posty