recenzja

Starcie płynów micelarnych – URODA Melisa, Ziaja, GARNIER.

URODA Melisa płyn micelarny, Ziaja Naturalny oliwkowy płyn micelarny, GARNIER Płyn micelarny 3 w 1 do skóry wrażliwejDzisiejszy wpis jest trochę inny. Nie będzie to typowa recenzja, jak wcześniejsze poniedziałkowe wpisy. Bardziej wpis poglądowy na temat trzech płynów micelarnych, które znajdują się w moich kosmetycznych zapasach. A po które wydaje mi się dziewczyny/kobiety chętnie sięgają. Dlatego wpis będzie tylko surowym podsumowaniem.URODA Melisa płyn micelarny, Ziaja Naturalny oliwkowy płyn micelarny, GARNIER Płyn micelarny 3 w 1 do skóry wrażliwejDo testów skuteczności płynów micelarnych użyłam następujących kosmetyków:
– Rimmel Match Perfection 010 Light Porcelain
– Bourjois Rouge Edition #13 Rouge Jet Set
– The Face Shop Over Girl Edge Stick Eyes BR02
– Dolly Wink Black Mascara #02 Volume

URODA Melisa płyn micelarnyURODA, Melisa płyn micelarny
Płyn micelarny tej marki to miłe zaskoczenie, ponieważ nie spodziewałam się po nim zbyt wiele. A tymczasem okazało się, że radzi sobie całkiem nieźle. Bez problemu zmywa podkład czy krem BB i cienie do powiek. Z jaśniejszymi pomadkami również sobie radzi. Problemem są czerwone pomadki i tusze do rzęs. O ile drogeryjne zmywają się raczej bez problemu, tak azjatyckie już nie.

URODA Melisa płyn micelarnyURODA Melisa płyn micelarnyURODA Melisa płyn micelarny

 

 

Ziaja Naturalny oliwkowy płyn micelarnyZiaja, Naturalny oliwkowy płyn micelarny
Ten egzemplarz dostałam od siostry i jego użycie odkładałam w czasie, ponieważ produktami marki Ziaja zawsze sprawdzały się i mnie na pół gwizdka. A tutaj niespodzianka. Płyn micelarny bardzo dobrze zmywa podkłady, kremy BB czy cienie. Ale żeby nie było tak pięknie – z tuszami niestety sobie nie radzi. Nawet jeśli wydaje się, że go zmył, następnego dnia będziemy miały efekt pandy. :)

Ziaja Naturalny oliwkowy płyn micelarnyZiaja Naturalny oliwkowy płyn micelarnyZiaja Naturalny oliwkowy płyn micelarny

 

 

GARNIER Płyn micelarny 3 w 1 do skóry wrażliwejGARNIER, Płyn micelarny 3 w 1 do skóry wrażliwej
Ten płyn tak jak poprzednie najlepiej radzi sobie z podkładem/kremem BB i cieniami. Pododbnie jak w przypadku płynu marki URODA, czerwone pomadki sprawiają mu problem i niestety, zostaje po nich blady kolor. I niestety jest następnym, który ma problemy ze zmywaniem tuszy do rzęs. Tak naprawdę radzi sobie z nimi najgorzej z przedstawionej dzisiaj trójki.

GARNIER Płyn micelarny 3 w 1 do skóry wrażliwejGARNIER Płyn micelarny 3 w 1 do skóry wrażliwejGARNIER Płyn micelarny 3 w 1 do skóry wrażliwej

You may also like

Podobne posty