moja Mikołajkowa paczka :)

HexxBox mikołajkowa paczka
Mikołajki co prawda dopiero jutro, ale mój Mikołaj postanowił sprawić mi niespodziankę trochę wcześniej. :) Całe Mikołajki wymyśliła, zorganizowała i ogarnęła Asia – autorka bloga 1001 Pasji.
A kto został moim Mikołajem? Ania – bardziej znana jako Balbina Ogryzek. Aniu, bardzo dziekuję! :* Chociaż łatwego zadania nie miałaś. ;]
To co, oglądamy?? :]
* uwaga: będzie więcej zdjęć niż treści ;) *

HexxBox mikołajkowa paczka
Ania zapakowała wszystko w pudełko, a wolną przestrzeń wypełniła słodyczami. :) Cukierki były w pudełku i w kartoniku, w którym wszystko dostałam. *mniam mniam* Słodycze załapały się tylko na jedno, ogólne zdjęcie. ;D Jest też i karta – o tam, za Emolium.
HexxBox mikołajkowa paczka
A teraz po kolei oglądamy. :)
krem do rąk ISANA
Tego pana chyba nie trzeba przedstawiać. Ania chyba jakimś dodatkowym zmysłem wyczuła, że jestem w potrzebie kremowej. :)
Rimmel 60 seconds Princess Pink
Lakier Rimmel 60 seconds w kolorze Princess Pink. Bardzo delikatny, nienachalny. Chyba powoli przekonuję się do różowych lakierów. Do tego złote perełki do ozdabiania.
emolium trójaktywny krem
Na Emolium nie mam pomysłu, ponieważ nie mam skóry atopowej, czy też suchej. Co nie oznacza, że nie zamierzam go ujarzmić. Kto wie, moża mi się uda?
Rimmel Candy
Pomadka Rimmel Candy bardzo mnie zaskoczyła. Pozytywnie rzecz jasna. :) Do tej pory uważałam, że pomadki w różowych kolorach nie są dla mnie. Candy jest bardzo delikatna, idealna na co dzień. :)
czerwona glinka Beloun
Na widok czerownej glinki uśmiechnęłam się jak tylko szeroko mogę. :) Do glinek robiłam kilka podejść, ale zawsze było mi nie po drodze. Wg tego, co jest napisane na opakowaniu glinka ma szerokie zastosowanie. Ja zacznę od nałożenia jej na twarz – pierwsza próba w ten weekend. :]
woski Yankee Candle
Trzy babeczki Yankee Candle, które tak wypełniły zapachem pudełko, że o rajusiu. :) Bardzo się ucieszyłam. I nie chodzi o to, że to YC. Ja po prostu bardzo lubię świeczki, a Ania idealnie wybrała zapachy.
Mój Mikołaju – jeszcze raz serdecznie dziękuję!! 

RelatedPost